#4460

Adresa
Malé Borové 29
Stav
Posúdené

Na ceste pred domom je dosť veľká priehlbeň, hromadí sa v nej voda a blato autá, ktoré prechádzajú okolo stále znečisťujú dom. Žiadam opraviť túto časť cesty.

Podnet pre starostu